INDIVIDUALNI NOGOMETNI TRENINZI ZA PREDNATJECATENJE DO PIONIRA

NAJDJELOTVORNIJI PROGRAM NA SVIJETU

Individualni treninzi za napredak u nogometnoj tehnici

Nudimo treninge za usavršavanju individualnih nogometnih vještina te razvoj i napredak cjelokupne individualne tehnike po specifičnom programu brazilskih metoda i stila.

Nogometni program: Na našeim treninzima djeca uče nogometne pokrete i poteze s loptom kako bi znatno unaprijedili svoj tehniku.

Otvaramo im vidike u svim područjima nogometne tehnike kako bi mogli kontinuirano napredovati s ciljem da postanu tehnički superiorni.

Tijekom sezone djeca nauče stotine ključnih brazilskih nogometnih vještina:

- vladanja loptom

- specifične vježbe za nogometnu koordinaciju

- poteze za prolazak protivničkih igrača

- poteze za osvajanje praznog prostora

- vođenje lopte

- okreti i promjenu smjera

- specifičnu metodu za poboljšanje prvog dodira lopte.

- primanja i dodavanja Sve učimo na vrlo zabavan i opušten način uz samba muziku!

Važnost se također pridaje razvoju nogometne inteligencije, brzom razmišljanju, efikasnim odlukama na terenu, jednakom igranju s obje noge i na apsolutnom vladanju loptom.

Djeca vježbaju stotine i stotine različitih nogometnih pokreta, poteza i finti i dobivaju na desetke tisuća više dodira na loptu nego na uobičajenim treninzima gdje fokus nije na individualnom igraču nego na momčadi i rezultatu na utakmicama.