Business

Otvori podružnicu Brazilske nogometne škole u svom gradu i postani vlasnik svoje vlastite nogometne škole.

Želite imati velike prihode, biti sam svoj šef i baviti se nogometnom?

Želite li razvijati karijeru u punom radnom vremenu i pozitivno utjecati na život djece i malih nogometaša? Borite li se za pronalaženje prave ravnoteže između posla i obiteljskog života? Tada je možda vrijeme da se promijenite. Brazilska nogometna škola i SOCATOTS pružaju mogućnost pokretanja vlastitog posla. Zašto ulagati u franšizu Socatos & Brazilske škole nogometa?

1.) Fantastični potencijal zarade - nagrade za franšize su neograničene, ovisno o Vašim ambicijama. Možete imati prohode kao da radite u Njemačkoj ili Engleskoj.
2.) Nenadmašna obuka i stalna podrška - vlasniku franšize Brazilske nogometne škole i Socatots pružena je potpuna obuka.
3.) Znanje stručnjaka - rad s Brazilskom nogometnom školom i Socatotsom omogućava Vam jednostavan pristup globalnoj mreži savjeta i podrške.

Glavni ured za Hrvatsku

E-mail: info@brazilskanogometnaskola.hr